Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
9,80 per fles
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Witte wijn uit de Italiaanse Marken. Het aroma is geurig en fruitig, de smaak vol en zacht. Uitstekend als aperitief, maar ook erg lekker bij vis en licht gevogelte.
Italiaanse droge witte wijn met een verfijnd aroma van appel, meloen en lichte botertonen. De smaak is vol, zacht, aromatisch en mild. Mooie begeleider van verfijnde visschotels of risotto.
Toegankelijke, droge witte wijn om te schenken bij de borrel, als aperitief en bij lichte gerechten met vis of witte asperges. Lichtgeel gekleurde, frisdroge witte wijn met een uitnodigende geur van rijpe peer, appel en toast.
Expressief, bloemig, flink wat body en romigheid, abrikoos, stevigheid en met voor een Viognier verrassend goede zuren. Charmeur.
Toegankelijke, soepele frisdroge witte wijn met een verfijnde geur van perzik, peer, meloen, kamperfoelie en anijs. Heerlijk sappig met rijp steenfruit en een verkwikkende frisheid. De finale is mild met nuances van toast en amandel.
Jeugdige, geurige droge witte wijn uit Duitsland, met de geur van rijpe appels en een zachte, sappige smaak. Lekker als aperitief, maar ook heerlijk bij frisse salades, asperges en vis.
Aromatische, droge witte wijn uit Spanje. De geur is intens en fruitig, de smaak vol, sappig en evenwichtig. Lekker bij diverse voorgerechten, pittige salades en schaal- en schelpdieren.
Delicate witte wijn met een geurexpressie van bloemen, appel, peer en brioche. Sappig, crèmig en opwekkend van smaak met wit pitfruit. De finale is mooi droog en verfijnd met zilte nuances.
Geurige, droge witte wijn met tonen van rijpe perzik, citrusvrucht en bloemen. Mooi krachtig, mollig en dik. Karaktervol, sappig en verfrissende afdronk. Perfect om te drinken bij de borrel, of bijvoorbeeld bij pasta met zeevruchten.
Fruitige, droge witte wijn uit Zuid-Italië, met de geur van bloemen en groene appel. De zachte, licht kruidige en sappige smaak combineert heel goed met frisse salades. Ook lekker als aperitief.
Spaanse droge witte wijn met de geur van bloemen en fris geel fruit. De soepele, frisse en evenwichtige smaak past heel goed bij voorgerechten met vis of koude schotels.
Fris geurende droge witte wijn uit Portugal, met nuances van groene appel en wat vuursteen. De smaak zet sappig en aangenaam in en eindigt met een geurige afdronk. Prima wijn bij salades, gegrilde vis of pastaschotels.
Fris geurende droge witte wijn uit Portugal, met nuances van groene appel en wat vuursteen. De smaak zet sappig en aangenaam in en eindigt met een geurige afdronk. Prima wijn bij salades, gegrilde vis of pastaschotels.
Mooi geurige, Portugese witte met tonen van citrus en tropisch fruit. De smaak is heerlijk sappig en verfrissend. Drink deze witte Douro op zichzelf, als luxe borrelwijn of aperitief, maar zeker ook aan tafel.
Karaktervolle droge witte wijn met rijpe fruittonen en florale nuances in de geur. De smaak zet rond en zacht in en bezit een lange geurige afdronk.